Kosmetika For Life & Madaga

 

For life & Madaga

Firma For Life spol. s r.o. vznikla  v roce 1994 jako původní česká výrobní společnost bez účasti zahraničního kapitálu. Využívá kvalitní zahraniční surovinovou základnu a špičkové znalosti odborníků kosmetologie a farmacie. Nabízí kvalitní české produkty s cíleným efektem péče o pleť nejširšímu okruhu zákaznic a zákazníků.

Charakteristické heslo „FOR LIFE“, znamená „PRO ŽIVOT“. Vyjadřuje celou filozofii firmy – poskytovat zákazníkům služby a výrobky, které  jsou přínosem pro jejich zdravější a spokojenější život.

MADAGA – spojení slov, jejichž význam je inspirován čistou přírodou ostrova Madagaskar, kde doposud, již po tisíce let, takřka bez zásahu lidské činnosti existuje unikátní flóra i fauna.

Přípravky FOR LIFE & MADAGA lze právem zařadit do kategorie přírodní kosmetiky.

Přípravky FOR LIFE & MADAGA jsou podrobovány mnoha náročným testům, Mikrobiologickým kontrolám, chemicko-fyzikálním testům, testům dermální snášenlivosti a testům bezpečnosti pro zdraví člověka.

Přípravky FOR LIFE & MADAGA nejsou testovány na zvířatech.

Řada přírodní a bylinná (Natural & Herbal Line) využívá účinných extraktů z bylin a mořských řas, vitaminů a olejů, které jsou osvědčeny již stovky let. Přípravky se Sfingolipidy (ceramidy), s Liposomy, Hydrooptimal, Dermaclinic, Collagen Active a Hyaluronic Acid díky zvýšenému podílu výživných a hydratačních složek doporučují zákaznicím se zralou pletí nebo s prvotními příznaky dehydratace (tvorba vrásek, vysušování pokožky).

Řada s minerály z Mrtvého moře (The Dead Sea Line) je charakteristická významným hydratačním účinkem a vysokým obsahem minerálů, které je schopna pokožce dodat.

Garance „čerstvosti“ produktu – přípravky FOR LIFE & MADAGA jsou z výroby distribuovány přímo k zákazníkům bez dalšího zatížení obchodních řetězců (drogerie, supermarkety). Partnery firmy FL&M jsou především odborná pracoviště, kosmetické a masážní  salony, wellness centra a specializované prodejny značkové kosmetiky. Vybrané Dermato-kosmetické přípravky 2DERM jsou distribuovány také dermatologům a lékárnám. Díky efektivnímu způsobu distribuce produktů firma FL&M může omezit na minimum obsah konzervačních a vonných složek v produktech, oproti běžným produktům v regálech obchodů.